Losowania loterii Euromilion odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki o godzinie 21:45 CET w Paryżu we Francji.

Oto najnowsze wyniki losowania loterii Euromilion:

Wyniki Euromilion »

Więcej wyników losowań loterii Euromilion jest dostępnych na stronie : Lottobroker.com »

Jako, że Euromilion to największa loteria w Europie, miliony uczestników oczekują wyników losowań. Wyniki oraz zwycięskieliczby nie mają same w sobie żadnej magicznej mocy, mogą jednak odmienić życie tysięcy ludzi. Wyniki, na które składa się pięć liczb głównych oraz 2 szczęśliwe numery, tzw. Lucky Stars mogą przyczynić się do zmiany czyjegoś losu. Wyniki loterii Euromilion są o tyle interesujące, że w przypadku, gdy nikt nie wygra głównej nagrody pieniężnej, podlega ona kumulacji w następnym losowaniu, sprawiając, że kolejnego losowania wyczekuje się z jeszcze większym dreszcyzkiem emocji.

Na tej stronie zapoznać się można z najnowszymi wynikami losowań loterii Euromilion. Jeżeli wygrałeś jakąkolwiek z nagród loterii Euromilion, zgłoś nam ten fakt jak najszybciej, aby otrzymać wygraną bez niepotrzebnej zwłoki.

Więcej wyników losowań loterii Euromilion dostępnych jest na stronie : Lottobroker.com »

Zagrać w EuroMillions teraz!

Wyniki loterii Euromilion pozwalają na ustalenie, czy padła główna wygrana, czy też tak się nie stało. Jeżeli nikt nie wygrał nagrody głównej, pieniądze te przejdą do kolejnego losowanaia loterii Euromilion. W przypadku loterii Euromilion, organizatorzy zastosowali limit kumulacji, co oznacza, że wygrana nie może przekroczyć sumy 180 milionów euro. Gdy osiągnie ona ten poziom, a nie zostanie wyłoniony zwycięzca, pieniądze rodzielane są pomiędzy zwycięzców z pozostałych kategorii.

Wyniki Euromilion »